کارگاه های فرزند پروری فریبا اباذری

سومین جلسه دوره کارگاهی” آینه ات را پاک کن” برگزار شد

بنا به درخواست شما عزیزان، این دوره آموزشی در قالب یک مجموعه ی ویدیویی ارایه خواهد گردید. در صورت تمایل به تهیه ی این دوره آموزشی و استفاده از تخفیف ویژه خرید زود هنگام، فقط تا ۱۸ خرداد فرصت دارید.

کارگاه تربیت کودک"آینه ات را پاک کن"سومین جلسه کارگاه با بررسی ۴ مسئله ی دیگری که والدین در تربیت کودک با آن مواجه هستند، روز ۱۱ خرداد در مجموعه آموزشی ادبا برگزار گردید.

دربخش اول کارگاه، ریشه ی دروغگویی در کودکان به طور کامل بررسی گردید و چندین راهکار برای پیشگیری و درمان این مسئله ی قدیمی که اکثر کودکان درگیر آن هستند ارایه شد. جلسه سوم کارگاه آینه

در بخش دوم به طور مفصل درباره خجولی و افراد خجول مطالبی ارایه شد و  بعضی از شرکت کنندگان بعد از ارایه ی مطالب، متوجه شدند که چقدر خجولی داشتند و این را نمی دانستند.در این بخش دو نفر از عزیزان  جک گفتند و کلی خندیدیم.

جلسه سوم کارگاه آینه

پس از پیدا کردن ریشه خجولی در خودِ والدین، ابتدا راهکار و تمریناتی برای رفع آن ارایه گردید و در ادامه چند روش برای پیشگیری و  رفع خجولی کودکان تمرین شد.

جلسه سوم کارگاه آینه

در بخش سوم  لجبازی کودک و بد غذایی به طور کامل ریشه یابی شد. در این بخش چند نمونه از لجبازی های کودکان از طریق نمایش عکس،  تصویر سازی شد و شرکت کنندگان ابتدا با روش خودشان با آن مسئله برخورد کردند و سپس روش صحیح و نوع کلامی که باید به کودک گفته شود، تمرین شد. 

جلسه سوم کارگاه آینه

در انتها یک سورپرایز قشنگ توسط بچه های کارگاه داشتیم و تولد یکی از عزیزان رو جشن گرفتیم.

جلسه سوم کارگاه آینه

 

مطالعه بیشتر
آموزش مراقبت های جنسی به کودکان

خدا را شکر ، این جلسه هم با شادی و رضایت شرکت کنندگان پایان یافت.

جلسه سوم کارگاه آینه

جلسه چهارم  روز ۱۸ خرداد در فضایی متفاوت و با برنامه هایی متفاوت برگزار خواهد گردید. 

منتظر گزارش جلسه آخر باشید.

کارگاه تربیت کودک"آینه ات را پاک کن"

#مراقب_کودکی_کودکمان_باشیم

فريبا اباذري

سلام فريبا اباذري هستم.حدود 25 سال است در حوزه ي مسايل مرتبط با زنان و كودكان پزوهش مي كنم و در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی کودک و نوجوان هستم.
حاصل بخشي از تحقيقاتم در حوزه ي كودكان و نوجوانان را در قالب برنامه هاي مستند و علمی تلويزيون تولید کردم كه از شبكه هاي يك و دو سيما، پخش گرديده است.
4 جلد کتاب با عنوان" چهارگوی شیشه ای " با موضوع تربیت کودک قبل از تولد تا پایان 6 سالگی را نیز تالیف نموده ام .
اكنون با مطالبي در خصوص تربیت صحیح و برقراری ارتباط موثر با كودكان از طريق بازي و هنر، در قالب مقاله و ويديو هاي آموزشي، کارگاه ،دوره و سمینارهای آموزشی در خدمت والدین و مربیان عزیز هستم...

افزودن دیدگاه