تربیت فرزند- فریبا اباذری

سومین جلسه دوره کارگاهی” آینه ات را پاک کن” برگزار شد

بنا به درخواست شما عزیزان، این دوره آموزشی در قالب یک مجموعه ی ویدیویی ارایه خواهد گردید. در صورت تمایل به تهیه ی این دوره آموزشی و استفاده از تخفیف ویژه خرید زود هنگام، فقط تا ۱۸ خرداد فرصت دارید.

کارگاه تربیت کودک"آینه ات را پاک کن"سومین جلسه کارگاه با بررسی ۴ مسئله ی دیگری که والدین در تربیت کودک با آن مواجه هستند، روز ۱۱ خرداد در مجموعه آموزشی ادبا برگزار گردید.

دربخش اول کارگاه، ریشه ی دروغگویی در کودکان به طور کامل بررسی گردید و چندین راهکار برای پیشگیری و درمان این مسئله ی قدیمی که اکثر کودکان درگیر آن هستند ارایه شد. جلسه سوم کارگاه آینه

در بخش دوم به طور مفصل درباره خجولی و افراد خجول مطالبی ارایه شد و  بعضی از شرکت کنندگان بعد از ارایه ی مطالب، متوجه شدند که چقدر خجولی داشتند و این را نمی دانستند.در این بخش دو نفر از عزیزان  جک گفتند و کلی خندیدیم.

جلسه سوم کارگاه آینه

پس از پیدا کردن ریشه خجولی در خودِ والدین، ابتدا راهکار و تمریناتی برای رفع آن ارایه گردید و در ادامه چند روش برای پیشگیری و  رفع خجولی کودکان تمرین شد.

جلسه سوم کارگاه آینه

در بخش سوم  لجبازی کودک و بد غذایی به طور کامل ریشه یابی شد. در این بخش چند نمونه از لجبازی های کودکان از طریق نمایش عکس،  تصویر سازی شد و شرکت کنندگان ابتدا با روش خودشان با آن مسئله برخورد کردند و سپس روش صحیح و نوع کلامی که باید به کودک گفته شود، تمرین شد. 

جلسه سوم کارگاه آینه

در انتها یک سورپرایز قشنگ توسط بچه های کارگاه داشتیم و تولد یکی از عزیزان رو جشن گرفتیم.

جلسه سوم کارگاه آینه

 

مطالعه بیشتر
چرا هر چه به کودک دو ساله می گوییم گوش نمی کند؟ پاسخ به سئوالات

خدا را شکر ، این جلسه هم با شادی و رضایت شرکت کنندگان پایان یافت.

جلسه سوم کارگاه آینه

جلسه چهارم  روز ۱۸ خرداد در فضایی متفاوت و با برنامه هایی متفاوت برگزار خواهد گردید. 

منتظر گزارش جلسه آخر باشید.

کارگاه تربیت کودک"آینه ات را پاک کن"

#مراقب_کودکی_کودکمان_باشیم

فريبا اباذري

سلام فريبا اباذري هستم.حدود 25 سال است در حوزه ي مسايل مرتبط با زنان و كودكان پزوهش مي كنم و در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی کودک و نوجوان هستم.
حاصل بخشي از تحقيقاتم در حوزه ي كودكان و نوجوانان را در قالب برنامه هاي مستند و علمی تلويزيون تولید کردم كه از شبكه هاي يك و دو سيما، پخش گرديده است.
4 جلد کتاب با عنوان" چهارگوی شیشه ای " با موضوع تربیت کودک قبل از تولد تا پایان 6 سالگی را نیز تالیف نموده ام .
اكنون با مطالبي در خصوص تربیت صحیح و برقراری ارتباط موثر با كودكان از طريق بازي و هنر، در قالب مقاله و ويديو هاي آموزشي، کارگاه ،دوره و سمینارهای آموزشی در خدمت والدین و مربیان عزیز هستم...

افزودن دیدگاه