کتاب چهار گوی شیشه ای هم اکنون در بخش محصولات آموزشی

روش های صحیح تربیت و ارتباط با کودک قبل از تولد تا پایان ۶ سالگی

 

 تربیت کودک تا پیش از دبستان، چهار بخش مهم دارد که در این کتاب هر مرحله از آن  به یک گوی شیشه­ای  تشبیه شده است. والدیـن با آگاهی و دانش می توانند گوی هر مرحله را  به سلامت حفظ کـرده و آن را داخل سبد تربیتی کودکشـان قرار دهند و یا خدای ناکرده با  بی­دانشی و یا نـا آگاهی باعـث کدر شدن، ترک خوردن و حتـی شکستن این گـوی های ارزشمند شوند. شاید استفـاده از یک گوی ترک خورده و یا گوی شیشه ای که ترمیم شده امکان پذیر باشد اما  زمانی که ایـن گوی­ها در یک سبـد و کنار هم قرار می گیـرند خطـر شکستن وآسیـب دیدنشان دو چندان می شود.

 

مطالعه بیشتر
اولین دوره کارگاهی "آینه ات را پاک کن"، پایان یافت

لینک مستقیم خرید کتاب 

 

مراقب کودکی کودکمان باشیم.

 

فريبا اباذري

سلام فريبا اباذري هستم.حدود 25 سال است در حوزه ي مسايل مرتبط با زنان و كودكان پزوهش مي كنم و در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی کودک و نوجوان هستم.
حاصل بخشي از تحقيقاتم در حوزه ي كودكان و نوجوانان را در قالب برنامه هاي مستند و علمی تلويزيون تولید کردم كه از شبكه هاي يك و دو سيما، پخش گرديده است.
4 جلد کتاب با عنوان" چهارگوی شیشه ای " با موضوع تربیت کودک قبل از تولد تا پایان 6 سالگی را نیز تالیف نموده ام .
اكنون با مطالبي در خصوص تربیت صحیح و برقراری ارتباط موثر با كودكان از طريق بازي و هنر، در قالب مقاله و ويديو هاي آموزشي، کارگاه ،دوره و سمینارهای آموزشی در خدمت والدین و مربیان عزیز هستم...