کارگاه های فرزند پروری فریبا اباذری

کارگاه مربی کودک خود باشید برگزار شد

کارگاه مربی کودک خود باشید با حضور جمعی از والدین نازنین و چند نفر از عزیزانی که در آینده ی نه چندان دور ، به جمع والدین آگاه کشورمون خواهند پیوست، در یک فضای صمیمی و پر از انرژی خوب ، برگزار شد.

کار گاه مربی کودک خود باشید

به گفته ی شرکت کنندگان  بخش باز سازی رفتار والدین و کودک و تکنینک ( بختگ ) بهترین های کارگاه ۴ اسفند بود.

در این کارگاه ۳ ساعته، شرکت کننده ها با اصلاح برخی از رفتار های کودکان که مسئله ی اغلب والدین می باشد با استفاده از تکنینک( بختگ) آشنا شدند و شیوه ی کاربرد آن را به صورت عملی تمرین کردند.

کار گاه مربی کودک خود باشید

در این کارگاه قول داده شد تا  در کارگاه ۱۶ ساعته ی ( شیشه ات را پاک کن ) که اواخر فروردین ۹۷ برگزار می گردد،  ،دیگر مسایل کودکان و راه حل های آن همراه  با تمرین های عملی بیشتری، آموزش داده شود.

کارگاه شیشه ات را پاک کن

لینک  مستقیم تهیه ی محصولات  آموزشی سایت

 

مطالعه بیشتر
بازی، بازی، آموزش. نخستین دورهمی ویژه کودکان زیر هفت سال در حوزه هنری کودک و نوجوان

منتظر اخبار و اطلاعات بیشتر باشید

 

 

فريبا اباذري

سلام فريبا اباذري هستم.حدود 25 سال است در حوزه ي مسايل مرتبط با زنان و كودكان پزوهش مي كنم و در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی کودک و نوجوان هستم.
حاصل بخشي از تحقيقاتم در حوزه ي كودكان و نوجوانان را در قالب برنامه هاي مستند و علمی تلويزيون تولید کردم كه از شبكه هاي يك و دو سيما، پخش گرديده است.
4 جلد کتاب با عنوان" چهارگوی شیشه ای " با موضوع تربیت کودک قبل از تولد تا پایان 6 سالگی را نیز تالیف نموده ام .
اكنون با مطالبي در خصوص تربیت صحیح و برقراری ارتباط موثر با كودكان از طريق بازي و هنر، در قالب مقاله و ويديو هاي آموزشي، کارگاه ،دوره و سمینارهای آموزشی در خدمت والدین و مربیان عزیز هستم...