مربی کودک خود باشید
فرزندفردا

کارگاه آشنایی با مغزکودک (سرای محله کوهسار)

 ۱۴ آبان۱۳۹۷ کارگاه آشنایی با مغز کودک بر اساس شناخت مغزهای سه گانه در سرای محله کوهسار برگذار شد. 

کارگاه آشنایی با مغز کودک (سرای محله کوهسار)

 ۱۴ آبان۱۳۹۷ کارگاه آشنایی با مغز کودک بر اساس شناخت مغزهای سه گانه در سرای محله کوهسار برگذار شد.  والدین شرکت کننده در این کارگاه، با روند رشد مغز جنین آشنا شدند. همچنین چگونگی تشکیل مسیر عصبی در انسان را فراگرفتند. در این کارگاه، تکنیک هایی برای ایجاد مسیرهای عصبی صحیح در بزگسالان و کودکان را آموختند. در این کارگاه، همچنین شیوه های صحیح تربیت فرزند بر اساس چگونگی تشکیل مسیرهای عصبی بیان گردید.

مطالعه بیشتر
کارگاه دوم مربی کودک خود باشید

کارگاه آشنایی با مغزهای سه گانه

شرکت کنندگان در این کارگاه آموختند، کودکان در مسیر رشد خود روندی را طی می کنند که در بخش اعظمی از آن با هم مشترک می باشند و البته هستند کودکانی که صد در صد این مسیر را به گونه ای که محققان می گویند طی نکرده و روند رشد خاص خود را دارند . 

مطالعه بیشتر
تربیت کودک و خود انگاره صحیح

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اهمیت بازی در کودکان، مقاله آموزش کودک در خلال بازی را بخوانید. 

فريبا اباذري

سلام فريبا اباذري هستم.حدود 25 سال است در حوزه ي مسايل مرتبط با زنان و كودكان پزوهش مي كنم و در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی کودک و نوجوان هستم.
حاصل بخشي از تحقيقاتم در حوزه ي كودكان و نوجوانان را در قالب برنامه هاي مستند و علمی تلويزيون تولید کردم كه از شبكه هاي يك و دو سيما، پخش گرديده است.
4 جلد کتاب با عنوان" چهارگوی شیشه ای " با موضوع تربیت کودک قبل از تولد تا پایان 6 سالگی را نیز تالیف نموده ام .
اكنون با مطالبي در خصوص تربیت صحیح و برقراری ارتباط موثر با كودكان از طريق بازي و هنر، در قالب مقاله و ويديو هاي آموزشي، کارگاه ،دوره و سمینارهای آموزشی در خدمت والدین و مربیان عزیز هستم...

افزودن دیدگاه

پربازدیدترین مطالب