www.faribaabazari.com
دانلود رایگان کتاب کارگاه مربی کودک خود باشید

درباره

فریبا اباذری

مدرس آموزش مهارت های برقراری ارتباط با کودک از طریق هنر و بازی

 

فریبا اباذری 

نویسنده کتاب الکترونیکی ” غول های کوچولو “

با موضوع روش های  تربیت و برقراری ارتباط با کودکان ۲ تا ۴ سال

نویسنده کتاب ” چهار گوی شیشه ای”

با موضوع تربیت کودک قبل از تولد تا قبل از ۷ سالگی

 

 بیش از دو دهه است که در زمینه ی هنر و تاثیرات آن بر رفتار و درمان کودکان و نوجوانان تحقیق و بررسی می کنم. در این مسیر، تنها به متون نوشته شده درکتابها و سایت ها بسنده نکردم و مدتی درکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کلاس های خصوصی، مربیگری نقاشی کودکان را نیز تجربه نموده و از نزدیک با روحیات و جزئیاتی که باید در خصوص آموزش هنر به کودکان و چگونگی برقراری ارتباط با آنها مد نظر قرار داد نیز، تجربیات ارزنده ای کسب کردم .

تحقیقات و تجربیات میدانی و کتابخانه ای من به تولید بیش از ۷۰ برنامه ی تلویزیونی در حوزه ی کودکان و نوجوانان انجامید که از شبکه های یک و دو سیما پخش و مورد توجه و استقبال والدین و مربیان قرار گرفت.

www.faribaabazari.com

حال در نظر دارم با برگزاری کارگاه های آموزشی، مقالات، ویدیوها و فایل های صوتی آموزشی رایگان، حاصل این تجربیات را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

هدف از ارایه ی این اطلاعات، دعوت والدین و مربیان به دیدن کودکان از زاویه ای دیگر می باشد. زاویه ای که در آن، همه ی ابعاد وجودی کودک، اعم از روحی و جسمی را ببینند و پس از شناخت این ابعاد، با استفاده از ابزار قدرتمند هنر و بازی، راه های چگونگی برقراری ارتباط موثر با کودک را بیاموزند.

امیدوارم با همکاری دوستان و همراهان فرهیخته ایم در مسیر داشتن نسلی سالم ، شاد و تاثیر گذار،   دوست و همراهان همیشگی شما عزیزان باشیم.

خلاصه ی سوابق و فعالیت ها:

فارغ التحصیل رشته فیلمسازی و عکاسی از انجمن سینمای جوانان، اخذ مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر الزهرا، اخذ مدرک کارگردانی رسانه های دیجیتال از مجتمع فنی تهران، موسس گروه بانوان شید نگار ( انجمن بانوان عکاس ) ، عضو کار گروه تاسیس انجمن عکاسان ایران، مربی نقاشی کودک در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۴ – فعالیت در زمینه عکاسی فیلم، خبری،  تبلیغاتی و پرتره  از سال ۱۳۷۰ تا کنون، برگزاری چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی عکس در تهران و شهرستان ها و برگزاری سفر های عکاسی برای بانوان عکاس۱۳۷۳ تا ۱۳۸۲، ، پژوهشگر، نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و مجری طرح برنامه های تلویزیونی از سال ۱۳۷۰ تا کنون، ساخت۸ فیلم کوتاه داستانی از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۶ و شرکت در بیش ۱۳ جشنواره بین المللی فیلم کوتاه، طراح و مجری  نخستین جشنواره عکس ورزشی ایران۱۳۸۲، عضو هیات داوران جوان دوازدهمین جشنواره فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران ۱۳۷۷،داور چندین مسابقه عکس از سال ۱۳۸۷ تا کنون،  دبیر و برگزار کننده نخستین دوسالانه عکس ورزشی ایران ۱۳۹۳، مدیر اجرایی نخستین مسابقه سراسری عکس و کارتون ۱۳۹۴ دبیر جشنواره عکس و کارتون خودرو نما ۱۳۹۶. برگزاری کارگاه آموزشی ” نقشه خوان گنج کودک خود باشید” ۱۳۹۶

 

کارگاه آموزشیهمکاران:

 حسین مهدیان

کارشناس ارشد تهیه کنندگی تلویزیون، نویسنده و کارگردان برنامه های مستند تبلیغاتی  و تلویزیونی

با بیش از ۲۵ سال سابقه ی کار در شبکه های مختلف داخلی و بین المللی 

www.faribaabazari.com

 فرهاد مهدیان 

مترجم و گوینده، هنرجوی رشته ی انیمیشن. گرافیست کتاب چها گوی شیشه ای . برنده ی چندین جایزه ی هنری در رشته های عکاسی و طراحی دیجیتال 

 

فرهاد مهدیان

 

 

 

 

 

 

ارسال نقاشی و ویدیو

شبكه هاي اجتماعي

مارا در شبكه هاي اجتماعي دنبال کنید